Maabir

JEOTERMAL ENERJİ TALEPLERİ

Jeotermal Talepleri Hakkında

Türkiye jeolojik ve coğrafik konumu itibarı ile aktif bir tektonik kuşak üzerinde yer aldığı için jeotermal ve jeotermal enerji talepleri açısından dünya ülkeleri arasında zengin bir konumdadır. Ülkemizin her tarafında yayılmış yaklaşık 1.000 adet doğal çıkış şeklinde değişik sıcaklıklarda jeotermal kaynakları mevcuttur.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın (ETKB) verilerine göre, Türkiye 1.283 MW jeotermal enerji santrali kurulu güç ile Avrupa ülkeleri arasında ilk sırada yer alıyor. Dünyada ise dördüncü sırada yer alıyor.

Bu yönde jeotermal enerji firmaları oldukça geniş bir jeotermal enerji talepleri ağı ile gelişim göstermektedir. Jeotermal enerji talebi bulunan firmaların kaliteli hizmet alabilecekleri bir firmaya olan ihtiyaçları ortadadır. Aynı şekilde jeotermal enerji hizmeti sunan firmalar da güven içerisinde çalışabilecekleri müşterilere ulaşma ve iletişim kurma konusunda sorunlar yaşayabilmektedirler.

Jeotermal Enerji Taleplerinizde Maabir Güvencesi

Karşılıklı güven atmosferi içerisinde çalışmanın iki taraf için de sunacağı faydaların ve enerji sektöründeki ihtiyacın farkında olarak enerji sektöründe çalışan firmaların bu ihtiyaçlarına cevap vermek için uzun yıllar önce çalışmalarımıza başladık.

Dünyanın ilk enerji ticaret platformu Maabir olarak bu süreçte sayısız başarılı projeye imza attık; platformumuz bünyesinde olan firmaların pazar payını artırdık. 13 yıldır EIF Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’nı düzenlemekteyiz.

Enerji sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Maabir olarak yerel ve uluslararası alanda enerji şirketlerinin ihtiyaçlarına yönelik eğitimler ve ikili iş görüşmeleri organize etmekteyiz. Jeotermal enerji talepleri gibi depolama alanında çalışan ve depolama talepleri noktasında hizmet alacak olan firmalarla da çalışmaktayız.

Alanında uzman mühendislerden oluşan kadromuz ile ihtiyaç duyduğunuz eğitimi alabilirsiniz. Müşteri edinme noktasında Maabir Enerji Ticaret Platformu ile çalışarak pazar payınızı geliştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için telefon veya e-posta aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.