Maabir

HAKKIMIZDA

Maabir.com enerji sektöründe yatırımlar konusunda 18 yıldır faaliyet gösteren konusunda uzmanlaşmış çözüm ortağınızdır. Maabir.com enerji yatırımları ve pazarın genişlemesi hususunda 13 yıldan bu yana EIF Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’nı düzenlememizin yanı sıra, 18 yıldır enerji şirketlerinin ihtiyaçlarına yönelik eğitimler ve ikili iş görüşmeleri organize etmektedir.

Dış Ticaret Uzmanlarımız, Enerji Sistemleri Mühendislerimiz, Elektrik Elektronik Mühendislerimiz gibi teknik ekibin de bulunduğu geniş bir ekiple firmalarımıza hizmet vermekteyiz.

Son yıllarda Avrupa ve Afrika ülkelerindeki yerel partnerlerimiz ile daha büyük başarılar yakalamış bulunmaktayız.

Şimdi ise bunca yıllık tecrübe ve bilgi birikiminin neticesi olarak ulusal ve uluslararası partnerlerimiz ile dünyanın ilk Enerji Ticareti Platformunu kurmuş bulunmaktayız.

Maabir.com Enerji sektörü için tasarlanmış olan uluslararası bir Enerji Ticareti Platformudur.  Dünya üzerinde yalnızca bu sektöre yönelik mal üretip, hizmet sağlayan şirketlerin talep almaları ve müşteri bulmaları için tasarladık.

Platformumuza isterseniz ücretsiz üyelik yapabilir, dilerseniz Premium üye olarak sınırsız 7/24 ticaret yapmanın olanaklarından faydalanabilirsiniz.

 

Lütfen detaylı bilgi için uzmanlarımızdan bilgi almaktan çekinmeyiniz

Merkez Ofis

1st Floor, 22 Bloomsbury Street

Bloomsbury, LONDON, WC1B 3QJ

+900850 433 03 66

Türkiye Ofis

Ofis Uğurmumcu Caddesi No 64

Çankaya ANKARA PK:06700 Maabir Türkiye Ofisi

850 433 03 66