Maabir

GÜNEŞ ENERJİSİ TALEPLERİ

Güneş Enerjisi Talepleri

Yenilenebilir enerji kaynaklarının öneminin artması ve dünyadaki enerji kullanımı ile ilgili problemler yaşanmasının ardından önemli bir yenilenebilir enerji kaynağı olan güneş enerjisine büyük bir talep oluşmaya başlamıştır.

GES (Güneş Enerjisi Sistemleri), kullanılan büyük piller sayesinde güneşten gelen enerjiyi elektrik enerjisine çevirmektedir. Sınırsız ve sürekli bir enerji kaynağı olması, başlangıçta ödenen kurulum maliyeti haricinde yüksek bir maliyetinin olmaması güneş enerjisinin önemli avantajları arasındadır.

Güneş enerjisi alanında çalışmalar yapan Türk firmalarının yurt dışı ile işler yapma ve böylece pazardaki paylarını genişletme planları sonucunda farklı ülkelerden güneş enerjisi talebi olan kişilere ulaşmak istediklerini biliyoruz.

Biz de Maabir olarak yalnızca güneş enerjisi değil, enerji alanında çalışmalar yapan bütün firmaların çalışmalarına katkı sağlayacak, işlerini geliştirmeleri noktasında destek sunacak bir platform oluşturmayı planladık.

18 sene önce bu planımızı harekete geçirerek enerji sektöründe çalışan firmalar ve güneş enerjisi talebinde bulunan kişilerin bir araya geleceği enerji ticaret platformu Maabir‘i kurduk.

Uzun süredir sektörde bulunmamızın verdiği tecrübeler ile çıktığımız bu yolda birçok firmanın işini geliştirmesine yardımcı olduk.

Güneş enerjisi alanında çalışan firmalarımızın bazen de çalışanları için eğitim sağlama istekleri bulunmaktadır. Bu gibi durumlarda dış ticaret uzmanları, elektrik elektronik mühendisleri ve enerji sistemleri mühendislerinden oluşan ekibimiz ile firmalarımıza eğitimler vermekteyiz.

Dünya genelinde Avrupa, Orta Doğu ve daha birçok bölgede yer alan ülkelerin güneş enerjisi taleplerine platformumuzda yer veriyor ve böylece Maabir ailesinin bir parçası olarak yeni müşteriler edinmenizi kolaylaştırıyoruz.

Güneş enerjisi talepleri bölümüne baktığınız zaman göreceğiniz üzere, talebin nereden olduğu (ülke, bölge hakkında bilgiler), bölgenin haritası ve teklif hakkında açıklamalara ulaşabilirsiniz. Güneş enerjisi talepleri hakkındaki bütün detaylara sahip olmak için premium Maabir üyesi olabilirsiniz.

Aynı zamanda enerji talebiniz varsa, platformumuz üzerinden talep oluşturarak talebinizin üye firmalarımız tarafından kısa sürede yerine getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Eğitim ve teknik destek ihtiyacınızın olduğu durumlarda sizlere ihtiyacınız olan hizmeti mümkün olan en kısa sürede sunmak için çalışan firmamız ve alanında uzman profesyonellerden oluşan ekibimiz işinizi geliştirmeniz için ihtiyacınız olan desteği sizlere sunacaktır.

Çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz telefon veya e-posta yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ara