Maabir

GÜNEŞ ENERJİSİ FİRMALARI

Güneş Enerjisi Firmaları Hakkında

Yenilenebilir enerji kaynaklarının önemi küresel ısınma ile birlikte daha da iyi anlaşılmış durumda. Sürekli bir enerji kaynağı olan ve daha düşük maliyetler ile enerji imkânı sunan yenilenebilir enerji kaynakları, dünyamızın geleceği için oldukça önemlidir.

Yenilenebilir enerji kaynaklarından biri olan güneş enerjisi de önemli bir enerji kaynağıdır. Güneş enerjisi firmaları, dünyamızın geleceği adına önemli çalışmalar yapmaktadırlar.

Güneş enerjisi firmalarının yaptıkları çalışmaları aşağıdaki gibi sıralamak mümkün:

  • Çatı ve cephe hizmetleri
  • Otopark sistemleri
  • Güneş takip sistemi
  • Ticari çözüm olanakları

Saymış olduğumuz bu alanlarda hizmet sunan güneş enerjisi firmaları, dünyamızın geleceği adına oldukça önemli çalışmalar yapmaktadır. Bu faaliyetler sırasında firmalar belli başlı problemler yaşayabilmektedir.

Enerji Sektörünün Birleştirici Gücü Maabir

Pek çok iş alanında olduğu gibi yenilenebilir enerji alanında da firmaların müşteri edinme gibi konularda sıkıntılar yaşadıklarını biliyoruz. Örneğin; güneş enerjisi firmalarının müşteri edinme ve gerekli eğitimleri çalışanlarına sağlama noktasında sıkıntılar yaşadıklarına şahit olduk.

Enerji alanında çalışan firmaların yaşamış oldukları bu gibi problemler, bize enerji alanında çalışan firmalar ve enerji firması arayışında olan kişilerin bir araya gelecekleri bir platform geliştirme yolunda ilham oldu.

Yılların tecrübesi ile enerji piyasasının gelişmesi yönünde hizmetler vererek dünyanın ilk enerji ticaret platformu Maabir‘i kurduk. Ulusal ve uluslararası alanda pek çok firmaya müşteri edinmeleri noktasında hizmet verdik.

Aynı zamanda güneş enerjisi firmalarının ihtiyaçları olduğu takdirde; dış ticaret uzmanları, enerji sistemleri mühendisleri ve elektrik elektronik mühendislerinden oluşan ekibimiz ile firmalarımıza eğitimler vermekteyiz.

Alanında uzman, başarılı firmalar ile çalışarak enerji sektörünün gelişmesine katkıda bulunuyoruz. Aynı zamanda firmanızın pazardaki payını büyütmek için sizleri enerji firması arayışında olan kişiler ile bir araya getiriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz noktada sizlere gerekli eğitim ve teknik desteği sunan platformumuza ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.

Dilerseniz premium Maabir üyeliği ile 7/24 ticaret yapma imkânı bulabilirsiniz.

Platformumuza üye olan güneş enerjisi firma listesine ulaşmak ve faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.