Maabir

DOĞALGAZ TALEPLERİ

Doğalgaz Talepleri Hakkında

Günümüzde oldukça önemli bir enerji kaynağı olan doğalgaz, pek çok ülke için önemli bir gelir kaynağıdır. Ülkemizde de bu alanda çalışmalar yapan doğalgaz firmaları bulunmaktadır.

Büyük yatırımlar isteyen doğalgaz alanında faaliyet gösteren firmaların yatırımcı bulmaları gerekebilmektedir. Maabir olarak biz, enerji alanında çalışan firmaların bu arayışlarını seneler önce fark ettik.

Doğalgaz alanında çalışmalar yapan firmalar, doğalgaz talepleri noktasında hizmetlerini sunacakları ve güven atmosferi içinde çalışacakları müşterilere ihtiyaç duymaktadır.

Saymış olduğumuz bu iki madde, enerji alanında çalışan firmaların enerji talebi olan kişiler ile bir araya geleceği bir platform oluşturma fikrini ortaya çıkardı.

Dünyanın ilk enerji ticaret platformu Maabir, iki tarafın da karşılıklı güven atmosferi içerisinde bir araya gelmesini sağlayarak çalışmalarına olanak sağladı. Bu durumun enerji piyasasının gelişmesi üzerinde pek çok olumlu etkisinin olacağını öngörmekteyiz.

Maabir bünyesindeki enerji firmaları ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu anlamda hayata geçirdiğimiz ve 13 yıldan beri düzenlemeyi sürdürdüğümüz EIF – Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı da bunun en büyük göstergelerinden.

Enerji Sektörünün Birleştirici Gücü Maabir

Doğalgaz gibi önemli bir enerji kaynağı ile ilgili iş yapan firmaların müşteri ilişkileri, müşteri edinme ve gerekli eğitimlerin alınması hususunda da destekleyen Maabir, 18 yıllık tecrübesi ile bu anlamda da önemli çalışmalara imza atmaktadır.

Ulusal ve uluslararası pazarda müşteri edinmek isteyen firmalara müşteri kazanmaları noktasında destek sunuyor, sektörün gelişmesine öncülük ediyoruz.

Eğer doğalgaz firması olarak siz de yeni müşterilerle buluşmak istiyorsanız, Maabir üyeleri arasındaki yerinizi alarak doğalgaz talepleri noktasında arayışı olan kişilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Doğalgaz talebinde bulunan kişilerin ihtiyaç duyduğu hizmeti sağlayacak, kaliteli hizmet sunan firmaya kolaylıkla ulaşabilmeleri açısından platformumuz iki tarafın da karşılıklı olarak işlerini geliştirmesine katkı sağlamaktadır.

Enerji sektörünün birleştirici gücü Maabir ve çalışmaları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.