Maabir

DOĞALGAZ FİRMALARI

Doğalgaz Firmaları Hakkında

Yeraltında bulunan organik maddelerin milyonlarca yıl içerisinde ayrışması sonucu oluşan doğalgaz, fosil bir yakıttır. Renksiz ve kokusuz olan doğalgazın yanıcı bir gaz karışımı olduğunu söyleyebiliriz. Doğalgaz, günümüz dünyası için büyük öneme sahip bir enerji kaynağıdır. Birçok devlet için stratejik öneme sahip olan doğalgaz çalışmalarını gerçekleştiren doğalgaz firmaları bu enerjinin ev, işyeri, endüstri gibi alanlarda kullanılmasını sağlamaktadır.

Doğalgaz ihtiyacının büyük bir kısmını ithal eden ülkemiz için doğalgazı ülkemize getiren doğalgaz firmaları büyük bir önem taşımaktadır. Global doğalgaz firmaları da ülkemizde iştirakler oluşturmaktadır. Bu durum diğer ülkeler ile olan ekonomik iş birliğimizin ilerlemesi adına kritik bir öneme sahiptir.

Ülkemizin enerji alanında büyük bir güç durumuna gelmesi için çalışmalarına devam eden doğalgaz firmaları, Türkiye’ye birçok dış yatırımın gelmesini de sağlamaktadır.

Doğalgaz alanında çalışmalar yapan firmalar sağlıklı işler yapacakları, güven duyacakları kişiler ile çalışmak isterler. Biz de Maabir olarak doğalgaz firmalarının karşılıklı güven atmosferi içerisinde çalışabilecekleri müşteriler ile iletişim kurabilmeleri için çalışmaktayız. Doğalgaz firmalarının çalışmalarına gerekli eğitimleri alarak devam etmeleri gerektiği ve bu konuda büyük bir ihtiyaç durumu olduğunun farkında olan platformumuz, sizler için uzun zaman önce çalışmalarına başladı.

Doğalgaz firmaları ve enerji alanında çalışan pek çok firmaya bu güvenli platformu sunmak için firmamız dış ticaret uzmanları, enerji sistemleri mühendislerimiz, elektrik elektronik mühendislerimiz gibi alanında uzman kişilerden oluşan ekibi ile global ve ulusal düzeyde çalışmalar yapmaktadır.

Enerji alanında çalışmalar yapan firmaları 18 yıllık tecrübesi ile destekleyen Maabir, doğalgaz şirketlerine ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler vermekte ve görüşmeler yapmaktadır.

Bünyemizde ülkemizin dış ticaret hacmini artıran küresel firmalar bulunduğu gibi ulusal firmalar ile de pek çok çalışmaya imza attık.

Sektöre yeni giriş yapacak olan firmalara almaları gereken çeşitli izinler ve almalara gereken eğitimler gibi firmanın ihtiyacı olan konularda Maabir de hizmet vermektedir.

Potansiyel müşterilerine kısa sürede ulaşmak isteyen doğalgaz firmaları bu noktada var olan tek enerji platformu Maabir ile işlerini büyüterek devam etmektedir. Siz de Maabir’de firma adına üye hesabı oluşturup platformumuzun bir parçası olarak potansiyel müşterilerinizden doğalgaz talepleri alabilir, doğalgaz ürünleri için talep oluşturabilir, kolaylıkla müşteri bulabilirsiniz.

Detaylı bilgi için telefon ve a-eposta aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.