Maabir

BİYOKÜTLE TALEPLERİ

Biyokütle Talepleri Hakkında

Uzmanlar tarafından ülkemizin yıllık elektrik tüketiminin üçte birini karşılayabileceği söylenen biyokütle enerjisi günümüzde önemli bir enerji kaynağıdır. 

Endüstriyel tarım ve hayvancılığın gelişmesi ile birlikte artan fabrika atıklarının geri dönüştürülerek enerji üretilmesi noktasında (çevre dostu olması ayrıcalığı ile) biyokütle talepleri giderek artmaktadır. 

Enerji sektöründe çalışan firmalara yatırım noktasında 18 senelik tecrübesi ile hizmet sunan Maabir, enerji alanında çalışan firmalara ihtiyaçları olduğu takdirde eğitimler vermektedir.

Enerji alanında çalışan, örneğin biyokütle enerjisi alanında çalışan bir firmaya biyokütle talepleri noktasında hizmet vermekteyiz. Firmanın müşteri edinmesini sağlamak için hizmet sunan Maabir, firmalar için ikili görüşmeler organize etmektedir. 

Dünya genelinde özellikle son zamanlarda Avrupa ve Afrika üklerindeki partnerlerimiz ile işlerimizi ileriye taşıyarak çalışmalarına devam eden şirketimiz ulusal ve uluslararası alanda çalışmalar yapmaktadır. 

Geçmiş deneyimlerimiz neticesinde kurmuş olduğumuz bu platformun dünyanın ilk enerji ticareti platformu olduğunu gururla sizinle paylaşmak isteriz. Platformumuz aynı zamanda son 13 senede EIF Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’nı düzenlemektedir. Platformumuz kurulduğu tarihten itibaren enerji şirketlerinin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarına devam etmektedir. 

Sizlere Maabir ile elde edeceğiniz ayrıcalıklardan kısaca bahsetmek istiyoruz. Biyokütle alanında çalışan firmanızın biyokütle talepleri noktasında bitmek bilmeyen müşteri arayışlarına bir dur diyecek, bu konuda kaliteli hizmet almanızı sağlayacak olan platformumuz, tabir yerindeyse müşterileri ayağınıza getirmektedir. 

Biyokütle talapleri arayışınızda, sık sık şöyle dediğinizi duyar gibiyiz “Biyokütle enerji santrali kurdurmak isteyen bir yatırımcı yok mu?” Bu arayışlarınıza en güzel karşılığı Maabir’in biyokütle talepleri sayfasında bulabilirsiniz. 

Biyokütle talebinde bulunan yatırımcıların size kolaylıkla ulaşmasını sağlayan platformumuz, ihtiyaç duyduğunuz noktada sizlere eğitim vermeye hazırdır. 

Müşteri görüşmesi için ayarlama yapılması, ikli görüşmelerin sağlanması noktasında talebiniz olduğu sürece Maabir sizlerin yanındadır. 

Siz de Maabir desteği ile pazar payını yükselten enerji firmaları arasında yer almak istiyorsanız Maabir’in üyeleri arasında yerinizi olarak bizim güvencemiz ile yolunuza devam edebilirsiniz. 

Biyokütle talepleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilir, mail gönderebilir, bizimle görüşme sağlayabilirsiniz.