Maabir

BİYOKÜTLE FİRMALARI

Biyokütle Enerji Firmaları Hakkında

Yeryüzünde yaşayan veya yaşamış olan canlılar ile sağlanan, henüz fosilleşmemiş durumda olan bütün biyolojik varlıklara biyokütle denmektedir. Biyokütle çalışmaları faaliyet olarak biyokütleyi oluşturan bu biyolojik maddelerden enerji elde edilmesi ve bu enerjinin yakıt olarak kullanılmasını içermektedir. Biyokütle firmaları bu alanda yenilenebilir enerji üreten firmalar arasında yer almaktadırlar. 

Biyokütle firmaları her sene oldukça yüksek miktardaki zirai atığın bertaraf edilmesini sağlamaktadır. Doğa için oldukça büyük bir hizmet olan biyokütle enerji santrallerinde üretilecek olan enerjiye büyük bir ihtiyaç vardır. 

Biyokütle firmaları ülkemizde ve global ölçekte, biyokütle enerji üretim teknolojisi ile geleceğin büyük bir sorunu olarak görülen doğa ve çevre problemlerine yol açmadan enerji üretimi sağlamaktadırlar. 

Tarımda ortaya çıkan zirai atıkların ve ülkemizin oldukça bereketli olan topraklarını neredeyse yok eden anız yakma faaliyetinin önüne geçilmesinde rol oynayan biyokütle çalışmaları ülkemiz için oldukça önemlidir. 

Günümüzde oldukça önemli bir konu olan sıfır atık konusunu destekleyen çalışmalarda bulunan biyokütle firmalarına hem yerel hem ulusal pazarda büyük bir ihtiyaç duyulmaktadır. 

Bu ihtiyaçlar doğrultusunda biyokütle alanında çalışmakta olan biyokütle firmalarına müşteri edinilmesi noktasında hizmet sunan Maabir, aynı zamanda biyokütle alanında çalışmalarda bulunan firmaları bir araya getirerek önemli çalışmalarda bulunmaktadır. 

Maabir.com enerji sektöründeki 18 yıllık faaliyetleri sonucu edindiği tecrübeler ile yenilenebilir enerji kaynakları üzerine çalışmalar yapan firmalara enerji yatırımları ve pazar genişletme çalışmaları ile hizmet vermektedir. 

Alanında uzman kişilerden oluşan mühendis ve ticaret uzmanlarımız ile ulusal ve uluslararası pazarda büyük başarılara imza atmış olan Maabir.com biyokütle firmalarına gerekli alanlarda ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler vererek, işlerinde ilerlemeleri noktasında destek olmaktadır. 

Dünyanın ilk enerji ticaret platformu Maabir, çok sayıda biyokütle firmasına pazarlarını genişletme ve hedef kitlelerine ulaşma noktasında destek olmuştur. 

Maabir bünyesinde bulunan ve sizlere yenilenebilir enerji alanında hizmet veren firmalara kolayca ulaşabilirsiniz. Yenilenebilir enerji alanında hizmet veren bir firma iseniz, siz de Maabir’in 18 yıllık tecrübesi ve geniş network ağı ile yenilenebilir enerji pazarında yerinizi alabilir, işlerinizi büyütebilirsiniz. 

Biyokütle firmaları ve Maabir’in  faaliyetleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için uzmanlarımızdan istediğiniz her an bilgi alabilirsiniz.